Ha hivatást keresel, és nem egyszerűen csak szakmát, akkor gyere el a nyílt napunkra, és ismerd meg az ápolók, védőnők, gyógytornászok, szociális munkások és dentálhigiénikusok világát!

Hősökre most van szükség, szeretettel és sok-sok programmal várunk!

Regisztráció előtt olvasd el!

• A szakos tájékoztatók regisztrációhoz kötöttek, előzetes feliratkozás hiányában nem garantálhatjuk, hogy biztosan lesz helyed a kiválasztott előadáson.
  • Ha kísérővel (szülővel) ülsz be az adott előadásra, kérjük őt is regisztráld, mivel így tudunk a szabad helyekkel kalkulálni. Ez esetben a regisztráció típusánál add meg a “kísérő” opciót! (Ha a nyílt napra elkísér a szülő, de az előadásra nem, akkor nem szükséges őt is regisztrálnod.)
  • Az előadások 10 órakor kezdődnek, amennyiben a 10 órai előadásokra megtelik a terem, és már nem tudunk új regisztrálókat fogadni erre az időpontra, akkor 11 órakor újabb időpontot hirdetünk!
  • Kérjük csak arra az előadásra jelentkezz, amelyen valóban részt is veszel, tehát ne regisztrálj több párhuzamosan futó szakos tájékoztatóra, mert a férőhelyek száma limitált, így mástól veszed el a jelentkezés lehetőségét.
  • Kérdés esetén keress minket az alábbi e-mail címen: kisfoldi.diana[kukac]szte.hu

Regisztráció határideje: 2024. február 3. 7:00

REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜLI PROGRAMOK

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

9:00 -13:00 – standok (földszinti ebédlő)

TANOSZ (TANULMÁNYI ÉS OKTATÁSSZERVEZÉSI IRODA)

Kérdésed van a 2024-es felvételi eljárással kapcsolatban? Mi segítünk!

HALLGATÓI STAND

Ismerd meg az ETSZK-n zajló hallgatói életet, beszélgess kötetlenül hallgatóinkkal!

SZTE-SÓK

A Szegedi Tudományegyetem hallgatóiként az a célunk, hogy támogassuk társainkat, a szegedi egyetemista életet, kérdezz tőlünk bátran!

SZTE EÖTVÖS LÓRÁND KOLLÉGIUM

A jelentkezésről, a bekerülés feltételeiről tudhatsz meg több információt a kollégium képviselőitől.